банер 1
банер
банер
банер
20
ГОДИНИ
Производно искуство
6000
Површина на фабриката
200
+
Квалификуван вработен
100
+
Земји партнери
 

Прилагодените проекти се добредојдени


Вашиот дизајн

Споделете ни ги вашите идеи и очекувања, ние би можеле соодветно да го изнесеме дизајнот.Вие сте целосно вклучени во процесот на дизајнирање и ние заедно го креираме дизајнот.

Подготвени опции за дизајн

Подготвивме стотици нови дизајни по ваш избор, исто така редовно иновирајте нови врз основа на трендот на пазарот.Секогаш има еден совршен за вашиот нов проект.
За Абели
Abely е професионален производител на костими за капење, женски градник и гаќички, секси долна облека, велосипедски дресови и долна облека, имаме една деловна канцеларија и две производствени погони во градот Донггуан.Нашите погони се добро опремени со напредни капацитети и се управувани од искусен менаџерски тим во линијата на нашите производи, а нашиот висок годишен производствен капацитет дава голема поддршка и услуга на нашите клиенти.
Разумна цена
Висок квалитет
Одличен тим по продажбата за да се осигура дека прв пат да ги реши клиентите по продажбата проблеми.
ПИОНЕРЕН ДИЗАЈН
Зошто да не изберете нас
Имаме одличен технички тим, кој може да биде дизајниран според барањата на клиентите.
 • 01
  Сервис 7*24 часа
  Имајте одличен тим за услуги по продажбата за да се осигурате дека првпат ќе ги решите клиентите по-продажни проблеми.Имајте одличен тим за услуги по продажбата.
 • 02
  Професионален технички тим
  Имаме повеќе од 15 години одличен технички тим, кој може да биде дизајниран според барањата на клиентите. Имаме одличен технички тим
 • 03
  Висок капацитет и разумна цена
  Повеќе од 10 прецизни производни линии, лесни за реализација на големи количини на стоки, за да ви обезбедат најдобра цена.
Блог
Спортски градник за обука за жени.png
2023-11-29
7 лесни чекори за да започнете вежбање јога дома

7 лесни чекори за да започнете вежбање јога дома Полагањето јога дома може да биде фантастичен начин да продолжите, па дури и да ја подобрите вашата пракса.Тоа е исто така фантастичен избор ако ви е тешко да ги вклопите часовите во вашиот распоред или ако сакате да вежбате почесто отколку што можете да си дозволите.Домашен бас

Гледај Повеќе
Женски облеки за плажа во бикини.png
2023-11-28
Топ спортски костими за капење

Топ спортски костими за капење По вашето следно патување на сончево место, дами, веднаш треба да започнете да ги барате најмодерните спортски костими за капење веднаш штом ќе можете.Без разлика дали се нуркате со глава во водата или се смирувате по круговите на пливање, ние сме во состојба да ви помогнеме во тоа

Гледај Повеќе
Едноделни женски костими за капење.png
2023-11-27
Најдобрите костими за капење за неструктурирано пливање

Најдобрите костими за капење за неструктурирано пливање Кога станува збор за наоѓање на најдобриот костим за капење за диво пливање, свесни сме колку е неопходно да се има костими за капење што е погодно за истражување на водни патишта кои не се регулирани.Ако планирате да пливате надвор, идеалниот костим за капење треба да биде во можност да ви

Гледај Повеќе
Крст грб Спортски градник Дами Сино.png
2023-11-24
7 додатоци за јога за вашата програма за слабеење

7 додатоци за јога за вашата програма за слабеење Јогата, дисциплина со силна основа во холистичкото здравје, е корисна за луѓето кои се обидуваат да изгубат тежина.Нејзината стратегија се протега надвор од согорувањето калории за да вклучи предности како што се ослободување од стрес, зголемена физичка издржливост и ментална јасност.

Гледај Повеќе
Костим за капење Balck V со деколте со мрежа.png
2023-11-24
Што е бикини што е наопаку?

Во одреден момент за време на вашето истражување на овој најнов тренд во облека за плажа, би можеле да се запрашате: „Што е точно бикини наопаку?“ Овој нов концепт, кој се појави како значаен проблем во модната индустрија, беше ентузијастички прегрна од Кардашијанката Џене

Гледај Повеќе
Шарена мазна костим за капење со печатење.png
2023-11-23
10-дневен одмор: Колку бикини?

10-дневен одмор: Колку бикини?Да, прашањето за кое сите се прашувавме пред да заминеме на одмор на сонце: колку бикини се соодветни за десетдневно патување?Се предлагаат три или четири ваши најубави ансамбли. Но, како можете да изберете кога има толку многу зачудувачки модели за избор

Гледај Повеќе
За нас
Производител на професионални костими за капење, дамски градник и гаќички, секси долна облека, велосипедски дресови и долна облека.
 

Брзи врски

на каталог

Контактирајте не
Е-пошта: sales@abelyfashion.com
Тел/Whatsapp/Wechat: +86-18122871002
Додај: Rm.807, Bldg.D2, Tian'an Digital Town, Nancheng, Dongguan City, Guangdong Provice, Кина