banderola1
banderolë
banderolë
banderolë
20
VITE
Përvoja e prodhimit
6000
Zona e fabrikës
200
+
Punonjës i kualifikuar
100
+
Vendet Partnere
 

Projektet e personalizuara janë të mirëseardhura


Dizajni juaj

Na ndani idetë dhe pritshmëritë tuaja, ne mund të nxjerrim dizajnin në përputhje me rrethanat.Ju jeni plotësisht të përfshirë në procesin e projektimit dhe ne e krijojmë dizajnin së bashku.

Opsione të gatshme të dizajnit

Ne kemi përgatitur qindra dizajne të reja për zgjedhjen tuaj, gjithashtu rinovoni të reja rregullisht bazuar në trendin e tregut.Gjithmonë ka një të përsosur për projektin tuaj të ri.
Rreth Abely
Abely është një prodhues profesionist i rrobave të banjës, sytjena dhe brekë për gra, të brendshme seksi, këmisha çiklizmi dhe të brendshme, ne kemi një zyrë biznesi dhe dy fabrika prodhimi në Dongguan City.Fabrikat tona janë të pajisura mirë me pajisje të avancuara dhe operohen nga ekipi me përvojë i menaxhimit në linjën e produkteve tona, dhe kapaciteti ynë i lartë vjetor i prodhimit u jep mbështetje dhe shërbim të madh klientëve tanë.
Çmim i arsyeshëm
Cilesi e larte
Ekipi i shkëlqyer i shërbimit pas shitjes për të siguruar që hera e parë për të zgjidhur problemet e klientit pas shitjes.
DIZAJNI PIONEER
pse na zgjodhet ne
Ne kemi një ekip teknik të shkëlqyer, i cili mund të projektohet sipas kërkesave të klientëve.
 • 01
  Shërbim 7*24 orë
  Keni një ekip të shkëlqyer të shërbimit pas shitjes për të siguruar që hera e parë për të zgjidhur problemet e klientëve pas shitjes.Keni një ekip të shkëlqyer shërbimi pas shitjes.
 • 02
  Ekipi Teknik Profesional
  Ne kemi një ekip teknik të shkëlqyer prej më shumë se 15 vitesh, i cili mund të projektohet sipas kërkesave të klientëve. Ne kemi një ekip teknik të shkëlqyer
 • 03
  Kapacitet i lartë dhe çmim i arsyeshëm
  Më shumë se 10 linja prodhimi precize, e lehtë për t'u realizuar sasi të mëdha mallrash, për t'ju ofruar çmimin më të mirë.
Blog
Sport Training Grash Bra.png
2023-11-29
7 hapa të thjeshtë për të filluar një praktikë joga në shtëpi

7 hapa të thjeshtë për të filluar një praktikë joga në shtëpi Marrja e jogës në shtëpi mund të jetë një mënyrë fantastike për të vazhduar dhe madje për të përmirësuar praktikën tuaj.Është gjithashtu një zgjedhje fantastike nëse e keni të vështirë t'i përshtatni orët mësimore në orarin tuaj ose nëse dëshironi të praktikoni më shpesh sesa mund të përballoni.Një bazë në shtëpi

Shiko më shumë
Veshje plazhi me bikini për femra.png
2023-11-28
Rroba banje më të mira sportive

Rrobat e banjës më të mira sportive Pas udhëtimit tuaj të radhës në një vend me diell, zonja, duhet të filloni menjëherë të kërkoni për rroba banje sportive më në modë sa më shpejt që të keni mundësi.Pavarësisht nëse jeni duke u zhytur me kokë në ujë ose duke e bërë të lehtë pas xhirove të notit, ne jemi në gjendje t'ju ndihmojmë në këtë

Shiko më shumë
Rroba banje një copë për femra.png
2023-11-27
Veshjet më të mira të banjës për notin e pastrukturuar

Rrobat e banjës më të mira për notin e pastrukturuar Kur vjen puna për të gjetur rroba banje më të mira për notin e egër, ne jemi të vetëdijshëm se sa thelbësore është të kemi rroba banje që janë të përshtatshme për të eksploruar rrugët ujore që nuk janë të rregulluara.Nëse planifikoni të notoni jashtë, rroba banje ideale duhet të jetë në gjendje të wi

Shiko më shumë
Sutjena sportive me mbrapa kryq për femra Blue.png
2023-11-24
7 Shtesa Yoga për programin tuaj të humbjes së peshës

7 Shtesa Yoga për programin tuaj të humbjes së peshës Yoga, një disiplinë me një themel të fortë në shëndetin holistik, është e dobishme për njerëzit që përpiqen të humbin peshë.Strategjia e saj shtrihet përtej djegies së kalorive për të përfshirë avantazhe si lehtësimi i stresit, rritja e qëndrueshmërisë fizike dhe qartësia mendore që të gjitha

Shiko më shumë
Rroba banje me dekolte Balck V me rrjetë.png
2023-11-24
Çfarë është një bikini që është me kokë poshtë?

Në një moment gjatë eksplorimit tuaj të këtij trendi më të fundit në veshjet e plazhit, mund ta gjeni veten duke pyetur veten, 'Çfarë është saktësisht një bikini me kokë poshtë?' Ky koncept i ri, i cili është shfaqur si një problem i rëndësishëm në industrinë e modës, ka qenë e përqafuar me entuziazëm nga Kardashian Jenne

Shiko më shumë
Rroba banje e lëmuar me printime me ngjyra.png
2023-11-23
Një festë 10-ditore: Sa bikini?

një festë 10-ditore: Sa bikini?Po, pyetja për të cilën të gjithë kemi pyetur veten përpara se të nisemi për pushime në diell: sa bikini janë të përshtatshme për një udhëtim dhjetëditor?Sugjerohen tre ose katër nga ansamblet tuaja më elegante. Por si mund të zgjidhni kur ka kaq shumë modele mahnitëse për të zgjedhur

Shiko më shumë
Rreth Nesh
Prodhues rroba banje profesionale, sytjena dhe brekë për femra, të brendshme seksi, fanella për çiklizëm dhe të brendshme.
 

Lidhje të shpejta

i katalogut

Na kontaktoni
E-mail: sales@abelyfashion.com
Tel/Whatsapp/Wechat: +86-18122871002
Shtoni: Rm.807, Bldg.D2, Tian'an Digital Town, Nancheng, Dongguan City, Guangdong Provice, Kinë